yeni çalışan hediye fikirleri

Yakın bir zamanda bir işçi kiraladıysanız, ilk gününü karşılama mesajı ve hediye ile selamlamak isteyebilirsiniz. Yeni çalışanlara verilen hediyeler, çalıştıkları ilk gün hoşgeldiniz ve takdir edilmesini sağlıyor. Ayrıca, çalışma ortamı için ses tonunu ayarlarlar ve insanlara personelinize katıldıklarından memnun olduğunuzu bildirirler.

Yeni bir çalışan, özellikle son zamanlarda bölgeye taşınıyorsa hediye kartlarından bir seçkiyi beğenecek ve yararlanacaktır. Bir tebrik kartına çeşitli yerel kuruluşlardan üç hediye kartı takın. Örneğin, bir bakkale 50 $ hediye kartı, yerel bir restorana 25 $ hediye kartı ve yerel bir turistik cazibe için tahsil edilebilecek 25 $ hediye kartı veya sertifika verebilirsiniz. Bu hediyeler, çalışanın yeni evine, işine ve şehrine yerleşeceği umudunu iletirken uzun bir yol kat edecektir.

Yeni çalışanın molalar sırasında veya geç vakit geçirmesi gerektiğinde şımartabileceği ofis kıyafetleriyle dolu bir sepet doldurun. Yiyecek ürünlerinin iz karışımı, çikolata, taze meyve, su şişeleri, şişe suyu ve soda gibi çok çeşitli olduğundan emin olun. Kurabiye, kraker ve cips paketlerini de düşünün. Sağlıklı çerez öğelerini daha hoşgörülü olanlarla karıştırın.

Üst yönetimdeki kişiler tarafından imzalanmış bir tebrik kartının gücünü hafife almayın. Yeni çalışanınıza, amirlerden kişisel bir mesaj taşıyan bir kart vermek, yeni çalışanınıza, onu işe almanıza sevindiklerini iletmek için yürekten ve güçlü bir yoldur. Çalışanları yeni çalışana da bir kart imzalamaya teşvik edin.

Çalışmanın ilk gününde, yeni çalışanı personel, gözetim birimleri veya ekip üyeleri ile bir şirket yemeğine davet edin. Başka bir fikir, bir öğle yemeği yemek yiyip konferans salonunda sunmaktır. Çalışanları yeni çalışanı ağırlamak için öğle yemeğinde uğramaya dikkat etmeleri için teşvik edin.