teşekkür ederim hediye fikirleri

“Thank You” hediye çeşitli vesilelerle verilebilir. Bu durumlardan bazıları, bir para toplama etkinliğinde size yardımcı olan birisine teşekkür eder, itfaiyeciler ve polis memurları gibi kamu görevlileri için takdir tokeleri ve kaldırımdaki kürekle kürek atması için komşusuna teşekkür eder. Hediyeler hediye hediye, bir aperatif veya alıcı kendilerini tedavi etmek için kullanabileceğiniz bir hediye kartı hediye şey olabilir.

Energizeinc.com, bir kutuya teşekkür hediyesi olarak bir yemek sunmanızı önerir. Bir kutudaki yemek, evde yemek yapmak için gerekli tüm malzemeleri içerir. Ölçülebilinir ve küçük kaplara yerleştirilebilir, böylece alıcı tüm yapmanız gereken yönergeleri izleyip gerektiği gibi katkı maddeleri ilave etmektir. Bileşenlerin ölçülmesi ve kolların ulaşmasıyla, bir yemek pişirirken çok fazla zaman kazandırabilir. Bu kullanışlı hediye, makarna yemekleri, çorbalar ve güveçler veya paninis veya sargı gibi sandviçleri içerebilir.

Energizeinc.com’a göre yerel tırnak salonuna 20 dolar veya 25 dolarlık bir hediye sertifikası hediye olarak küçük bir teşekkür hediye edebilir. Bu hediye sertifikası için alıcı manikür veya pedikür olabilir. Aynı zamanda, kaşları mumlanmış gibi hizmetler veya bir el masajı için de kullanılabilir.

Teşekkür eden hediye, büyük parasal bir değere sahip olmak zorunda değildir. Hatta küçük bir 5 $ veya 10 $ hediye kartı, sizin için sağladığı bir hizmet veya lehine birileri için teşekkür eder. Diğer hediye sertifikası fikirleri, yerel bir fast food restoranında ücretsiz sandviç, içecek veya tatlı için satın alabileceğiniz kuponları içerir. Bu ürünlerin her biri ekonomiktir ve alıcının sizin için ne yaptığı için takdir ettiğiniz küçük bir simge hediye olarak hizmet eder.

Resim çerçeveleri, barındırdığınız etkinliklerde gönüllüler için iyi çalışan bir teşekkür hediyesi. Eğer bu gönüllüler için teşekkür ederim hediye ise, gönüllülük çerçevesinde alıcının gönüllü fotoğrafını ekleyin. Alıcı, fotoğrafı görüntülemek için çerçeveyi kullanabilir veya seçtiği başka bir fotoğrafla değiştirebilir.

Betterbudgeting.com, atıştırmalıkları hediye ettiğiniz hediyeler olarak vermenizi önerir. Bu hediyeler, örneğin küçük örnek paketleri ve çayları içerebilir. Bunlar toplu olarak satın alabileceğiniz ve bir teşekkür hediyesi olarak teklif edebileceğiniz ürünler. Bu hediyelerin diğer örnekleri küçük çikolata paketleri ve içecek karışımları içerebilir.

Betterbudgeting.com teşekkür ederim armağanlar için birkaç farklı içecek önerisi önermektedir. Bunlara kahve ve sıcak çikolata gibi sıcak içecekler için kişiselleştirilmiş kupalar dahildir. Kişiselleştirilmiş oyulmuş veya kazınmış bira steins, alıcı tarafından görüntülenebilir veya en sevdikleri içecekler için kullanılabilir gibi bir başka olasılıktır.

Energizeinc.com, hizmet alıcılarının servis sağlayıcı için kişisel mesaj bırakabileceği bir CD hazırlamanızı önerir. Lifeonrecord.com, bu hizmeti sunan şirketlerden biridir. Şükran hediyesi alan birey tarafından dokunulan kişiler, görüşlerini veya alıcıya iletilmesini istedikleri iletiyi bırakmak için ücretsiz bir telefon numarasını çağırır. Bu yorumlar daha sonra CD’ye kaydedilir ve alıcıya gönderilir.