phentermine alternatif

Phentermine, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından onaylanmış reçeteli bir ilaçtır. İştah bastırma nitelikleri nedeniyle kilo vermesi için reçete edilir. Phentermine’in sağladığı aynı veya benzer faydaları arıyorsanız, bazı ilaç alternatifleri vardır. Bununla birlikte, her türlü yeni ilacı başlatmadan önce daima bir doktora danışmalısınız.

Teknik olarak FDA tarafından onaylanmasa da, bu phentermine-alternatif ilaç, FDA onaylı bir laboratuarda geliştirildi ve rakiplerinden daha güvenilir oldu. Aynı zamanda bitkisel esaslı bir alternatif değil, diğer phentermine alternatiflerinden daha da uzaklaşıyor. Phentramin-D, diğer diyet haplarıyla ilgili bazı sağlık risklerini azaltarak hiçbir amfetamin içermez. Genelde belirtildiği üzere Phen-D’nin, beyindeki iştah ve metabolizmayı kontrol eden bazı nörotransmitterlerin salınmasını tetikleyerek artmış enerji, kilo kaybı ve iştah bastırma özelliğini kullanıcılara sağladığı söyleniyor.

Phen-D gibi, Phentramine de FDA tarafından onaylanmamış reçetesiz, reçetesiz bir diyet hapıdır. Phentramine, hoodia gibi bazı doğal olarak oluşan bitkisel maddeler içerir. Hoodia benzer ama kaktüs ile ilgisi olmayan bir bitkidir. Kilo kaybı ve kilo kontrolü olan hastalara yardımcı olma kabiliyetleri nedeniyle belirtilmiştir. Bununla birlikte, phentramine kullanıcısı, phentermine kadar etkili olmadığını ve bulantıya neden olabileceğini belirtmiştir. Buna ek olarak, phentramine’in bazı kullanıcıları, ilacın adının, reçetesiz satıcının orijinal reçeteli ilaç olduğu yönünde bilinçli olarak tüketicilere yanıltmaktan kaynaklandığından şikayet etti.

Yasadışı uyarıcı olan Phentermine ve Ephedra’nın etkilerini taklit ettiği gibi ilan edilen Fedramine, bitkisel alternatif bir alternatif. Diğer alternatifler gibi, Fedramine’in metabolizmayı hızlandırdığı, kullanıcılara iştahlarını bastırırken enerji artışı sağladığı söyleniyor. Fedramine’de bulunan bileşenler, narenciye ürünlerinden türetilen narenciye aurantium, kakao ağacından türetilen özler ve uyarıcı madde olan metabromin, antioksidan yeşil çay, insülin etkisini arttırdığı düşünülen mineral krom, beyaz söğüt kabuğu, doğal bir ağrı kesici ve guarana, bir başka uyarıcı.