Londra’da tek kadınlarla tanışmak için yerler

Londra’da tek bir adamsanız, bütün bekar kadınların nerede olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Elbette, Britanya başkentinde kadınlarla — yanı sıra erkeklerle — dolu bir gece kulübü var. Bununla birlikte, oranların lehinize çarpıtılmış olabileceği ve kadınların erkeklerden çok daha fazla olduğu bazı diğer yerler var.

Londra’da bir müze bulmak için sabırsızlanmanız gerekmez. Neredeyse publar kadar yaygındırlar. Kadınlar zekalı erkekleri sevdikleri için, bunlar beyin gücünü sergilemek için mükemmel yerlerdir. Örneğin, Ulusal Portre Galerisi tarafından durdurun. 1856’da kuruldu ve yaklaşık 10.000 portre eseri barındırıyor. En üst katlar, yüzyıllarca geçmişe dayanan tarihi figürleri sergilemektedir; bu nedenle, çağdaş insanları barındıran zemin katına sadık kalın. Sadece kadınlar ile konuşmaya başlamak (duvarlara kimin kim olduğunu tartışmakla kalmayacak) aynı zamanda kabul serbesttir.

Bu sevilen İngiliz geleneği her yaştan kadınlar tarafından sevilir. Çay ve şampanya ile birlikte sohbet etmek ve lezzetli sandviçler, hamur işleri ve çörekleri tadmak için genellikle grup halinde dolaşırlar. Londra’nın en iyi ikindi çayı deneyimlerinden ikisi The Ritz London ve Claridge’in otelleri tarafından sunuluyor. Şık ortamlarda, canlı müzik eşliğinde düzenlenen yemek, sadece ilahi. Erkekler, kemerinizi gevşetmeniz gerekebileceğinden akıllıca ve rahat bir şekilde giyinmeye özen gösterin.

Kadınlar alışveriş yapmaktan hoşlanıyor ve Londra’da Oxford Caddesi alışveriş için bir mekan. Sadece birkaç tane devasa mağazaya ev sahipliği yapmakla kalmıyor, aynı zamanda birçok meşhur butikte de ev sahipliği yapıyor. İnsanların kapsayacakları iki iyi yer Selfridges & Co. ve John Lewis’tir. Bu mağazalardan her ikisi de gardıroplerini yenileyen modaya uygun kadınlar arasında yüksek sıralamaya sahiptir. Bir kadın gözünü yakalarsa çantalarını taşımayı teklif ederek harika bir ilk izlenim bırakacaksın.

Londra’nın gece kulüpleri her zaman tek kadınlarla bağlantı kurmanın bir yeridir. En popüler kulüplerden biri, üç dans katının bulunduğu gerçek bir süper klub olan Fabric London’dır. Veya, Notting Hill bölgesinde bulunan Prince Harry — Beach Blanket Babylon’un gözde bir yerini deneyin. Gürcü bir konakta yer alan bu zengin bar, egzotik bir dizi kokteyl ile birlikte büyüleyici bir vibe sunuyor.