köpek yatakları yapmak için modeller

Köpek yatakları, yuvarlaktan kare ve dikdörtgen arasında çeşitli şekiller alır. Bir desen yardımıyla, kendiniz bir köpek yatağı hazırlayabilir ve dekorunuzla uyuşacak şekilde bir kumaşla kişiselleştirebilirsiniz. Dikiş makinesini iyi bilen biri değilseniz, köpek yatağı deseni için dikişsiz bir seçenek de bulunmaktadır.

Bir dikiş makinesine sahip olmayanlar için, Kwik Sew, dikişsiz bir köpek yatağı için bir model sunar. Bu desen 3357 olup, oyuncaklardan, 100 kilo ağırlığındaki ırklardan herhangi bir boyuttaki köpekler için bir yatak hazırlamanıza izin verir. Yatak yuvarlak ya da kare, daha sonra birbirine bağlı kesilmiş saçaklar ile iki malzeme yapılmış. Yünlü veya haşlanmış yün gibi ağır, kaymaz bir kumaş kullanmanız gerekecek. Paket aynı zamanda köpek ceketi ve oyuncak desenleri de içeriyor.

Birçok köpek yatağı desenleri, farklı yatak stilleri için desenler içeren çeşitli paketlerde bulunur. Simplicity’in 3906’sı dört çeşit köpek yatağı deseni içerir; biri 30 inç çapında yuvarlak, biri 14 inç başlığa ve çapı 16 inçtir ve diğeri 25 inç 25 inçlik bir çuvaldır. şekli ve köpek yatağından küçük köpekler için bir rampaya dönüşen köpükten imal edilmiştir. Rampa pozisyonunda açıldığında 16 inç yüksekliğinde ve 41 inç uzunluğunda.

Basitlik aynı zamanda düz bir çiçek şekli ve bir çörek şekli olan iki stil içeren desen 2297’yi sunar. Donut şeklindeki yataklar, köpeklerin eğilmek için çevresinde bir duvar oluştururlar. Bununla birlikte, bu model küçük ila orta boy köpekler için, en büyük yatak 21 inç çevredir. Fleece önerilen malzeme.

Bir oyuncak köpeğiniz varsa ve taşıyıcı olarak ikiye katlanan bir yatak istiyorsanız, Sadelik’teki 2744 desenine bir göz atın. Bu desen, bir zarf gibi şekillendirilmiş dikdörtgen bir köpek yatağıdır, bu köpek yerleştirilebilecek bir cebindir. Sekiz kilo ağırlığındaki köpekler için bu kalıbı kullanabilirsiniz. Uygun bir kumaş sentetik kürk, tül veya yenilik kadife olacaktır.