kediğiniz için oyun alanı ekipmanı için açık hava planları

Kedilerin sağlıklı kalmaları ve aşırı enerji tüketmek için bol miktarda egzersiz yapmaları gerekir. Kapalı kediler bile ara sıra temiz hava için evden çıkmanın keyfini çıkarıyor. Kedinizin bahçe ekipmanını açık havada taşımak, kedinize ihtiyaç duyduğu egzersizleri ve arzuladığı temiz havayı vermenin kolay bir yoludur. Güvenli ve kaçamayacağınız süre kedinizin oyun ekipmanı ile dışarıda kalmasına izin verecek birkaç açık hava planı var.

Zaten evinize bir gözlü sundurma yapmışsanız, kedinizin oyun ekipmanları kolayca orada takılabilir. Ekranlı sundurma ile kediniz evin içine ve dışına rahatça dolaşabilir, istediği temiz havayı alabilir ve istediği zaman ekipmanlarıyla oynamaya çalışabilir. Kedinizin evinizden uzaklaşıp dolaşımı veya diğer hayvanlarla temas kurma konusunda endişelenmeniz gerekmez. Elekli sundurma takılı değilse, evden perdeli verandaya giden bir tünel inşa etmek isteyebilirsiniz.

Bir kedi muhafaza, sundurma taramalı bir sundurma benzer, ancak genellikle inşa etmek için daha küçük ve daha ucuz. Evinize ya da bahçenizde biraz yollarla bağlanabilir. Eğer eve bağlıysa, yalnızca üç duvar inşa etmeniz ve bir çatı katmanız yeterlidir. İstediğiniz her boyutta olmasını sağlayın ve kedinizin tek başına girebilmesi için bir kedi kapısı eklemek isteyebilirsiniz. Güvenli bir oyun alanı oluşturmak için kediğinizin oyun alanı donanımını ağaç gövdeleri ve doğal malzemelerle birlikte muhafaza içine yerleştirin.

Arka bahçeniz uzun duvarlarla çevrili olursa, kediniz için kolayca bir oyun alanı oluşturabilirsiniz. Duvarı ölçeklendirmek için kediniz tarafından kullanılabilecek tüm öğeleri kaldırın. Kediniz için çok geniş bir oyun alanı oluşturmak için bahçe ekipmanını arka bahçeye koyun.

Tüm arka bahçenizde açık kedi çitini koyun, kedinize çok büyük bir oyun alanı kazandırın. Kedi çitleri, kediğinizin ağırlığı iliştirilen genişleticileri çarpıttığında aşağı çeken esnek ağdan yapılmıştır. Kasadan kaçmak için birkaç kez çalıştıktan sonra, kedi hiçbir şekilde çıkmadığını anlayacak ve tüm oyun alanı ekipmanlarıyla rahatça oynarken güneşin ve temiz havanın keyfine varacak.