ikinci sınıf öğrencilere poster fikirleri

Postalar okul ruhunu sergilemek için renkli bir yol. Lise veya üniversite öğrencileri bir okul etkinliği, bağış toplama veya rekabet sırasında gurur duymak için afişler tasarlayabilirler. Bir zanaat mağazasından gelen sanat malzemeleri veya bir tasarım programı ile fotoğraf görüntüleri kullanarak ikinci sınıf posterler oluşturabilirler. 2. sınıflardaki posterler, sınıfın ruhunu göz alıcı bir şekilde temsil etmelidirler.

Yaratıcı 2. sınıf posterleri, voleybol sezonunda mezuniyet sınıfını temsil etmek üzere yapılabilir. İkinci sınıf öğrencileri posterlerini geride bırakmalarına yardımcı olmak için mezuniyet yıllarını parlak renklerle ve kalın harflerle yazarlar. Posterin parlamasına yardımcı olması için ışıltı eklenebilir ve “Do not Be Bore, Sophomores için oy verin” gibi akıcı bir ifade postere yerleştirilerek kalabalığa oy vermeleri için motive olur.

İkinci sınıf öğrencileri, sınıflarında okul ruhunu gösteren bir poster hazırlayabilirler. Bu posterler, renkli afiş tahtası kağıdı kullanılarak oluşturulabilir ve kupalar, şeritler ve ödüller gibi şekillerle süslenebilir. Bu süslemeler, ikinci sınıfın akademik başarı veya başarılarını temsil etmek için kullanılabilir. Metalik akrilik boyalar “Sophomores Her Rakibi Dövebilir” yazılı bir slogan oluşturmak için kullanılabilir. Kupalar, şeritler ve ödüller, siyah keçe işaretleyicileri kullanılarak, daha sonra da parlak akrilik boya ile renklendirilerek gösterilebilir.

Posterler, okul bağışı fonları düzenleyicileri sırasında 2. sınıf öğrencilerine yardımcı olmak için oluşturulabilir. Yurtdışında veya yurtdışında yıllık ikinci sınıf gezisi için para toplamak gerekebilir. Bir grafik tasarım programına aşina olan ikinci sınıf öğrencileri geçmişteki 2. sınıf gezilerinden fotoğraf kullanarak bir kolaj oluşturabilir. Bu fotoğraflar “Yeni Zelanda’ların Dünyanın Ötesinde Yeni Kapılar Açmasına Yardım” metnini çevreleyebilir. Görüntüler ve metin, sağlam durmaları için sağlam arka plan rengine getirilebilir. Tamamlanmış tasarım daha sonra profesyonel olarak basılacak bir matbaaya götürülebilir veya sanat öğrencilerinin sınıfta basılması için verilir.